KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14156578
nr 1415 6578
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Etsningar, 2 st, Bildmått: 18-24cm, yttermått inklusive ram: 30x35cm. Signerad
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:02:20